Aktualności

Likwidacja strony

Informujemy iż dnia 23.09.2018r strona zostanie zamknięta. Nowa strona szkoły to: zsbransk.edupage.org

Dzień dziecka

Z okazji dnia dziecka, w naszej szkole był to dzień wolny od lekcji. O godzinie 9.00 uczniowie klas I-III, IV-VII i gimnazjum zebrali się na boisku szkolnym, gdzie brali udział w wielu konkurencjach. Każda klasa konkurowała przeciwnej klasie, wraz ze swoimi wychowawcami w przeciąganiu liny, przelewaniu wody do wiadra, skakaniu w workach i po pieńkach. Konkurencje przebywały pod czujnym okiem naszych wuefistów. Po zawodach nadszedł czas na poczęstunek, każda klasa mogła wziąć ciepłą kiełbaskę z grilla i pyszny kompot. W ten upalny dzień nie mogło również zabraknąć lodów. Wszystkim dzieciom życzymy wszystkiego najlepszego!

 

dzie_dziecka

Dzień Patrona szkoły

 

                                                         ARMIA KRAJOWA- PATRON NASZEJ SZKOŁY

     Dnia 27 kwietnia 2018 roku nasza szkoła im. Armii Krajowej obchodziła   święto-  Patrona Szkoły. Po części  oficjalnej odbył się konkurs historyczny pod przewodnictwem ks. Łukasza Redosza. Brali w nim  udział uczniowie nie tylko z naszej szkoły. Swoją wiedzą zachwycili jurorów , uczniów i nauczycieli. Nie mogło zabraknąć naszych młodych artystów. Na występ Skowronków wszyscy patrzyli z zaciekawieniem. W akademii brał udział również chór szkolny wraz ze swoimi solistami, śpiewając patriotyczne pieśni. Po występach wybrani uczniowie udali się przed szkołę, aby złożyć kwiaty  pod tablicą  Armii Krajowej w naszej szkole.

IMG_1747

IMG_1720

IMG_1794

IMG_1778

 

 

Dzień języków

Dnia 17.05.2018r. w naszej szkole odbył się apel pod hasłem ,,Dzień Języków Obcych’’. Uczniowie kl. V , VI , VII I III gimnazjum: zaprezentowali swoje umiejętności językowe na forum społeczności szkolnej. Młodzi ludzie swobodnie i bezbłędnie posługiwali się językiem angielskim w improwizowanych sytuacjach życiowych. Konwersje prowadzone przez uczniów w restauracji , na stacji kolejowej , na ulicy prowadzone buły ma bardzo wysokim poziomie. Ukoronowaniem apelu był występ uczennic z VII wykonywujących z lekkością i wdziękiem piosenkę w języku angielskim. Uczniowie tym apelem udowodnili znaną prawdę i ,,Znajomość języków obcych otwiera nam okno na świat’’ ,,Dzień Języków obcych’’ przygotowały p. mgr H.Czuchran  i p .mgr K.Godlewska.

IMG_20180517_092431_HDR

IMG_20180517_093817_HDR

 

IMG_20180517_094143_HDR

 

 

Podwórko Nivea

podwrko_nivea

Podkategorie

Thursday the 23rd. Copyright ©2013, Krzysztof Kozłowski