Dzień Patrona szkoły

Drukuj
Utworzono: sobota, 09, czerwiec 2018 Administrator

 

                                                         ARMIA KRAJOWA- PATRON NASZEJ SZKOŁY

     Dnia 27 kwietnia 2018 roku nasza szkoła im. Armii Krajowej obchodziła   święto-  Patrona Szkoły. Po części  oficjalnej odbył się konkurs historyczny pod przewodnictwem ks. Łukasza Redosza. Brali w nim  udział uczniowie nie tylko z naszej szkoły. Swoją wiedzą zachwycili jurorów , uczniów i nauczycieli. Nie mogło zabraknąć naszych młodych artystów. Na występ Skowronków wszyscy patrzyli z zaciekawieniem. W akademii brał udział również chór szkolny wraz ze swoimi solistami, śpiewając patriotyczne pieśni. Po występach wybrani uczniowie udali się przed szkołę, aby złożyć kwiaty  pod tablicą  Armii Krajowej w naszej szkole.

IMG_1747

IMG_1720

IMG_1794

IMG_1778

 

 

Thursday the 23rd. Copyright ©2013, Krzysztof Kozłowski